O nás

Vitajte na stránkach vzpieračského klubu VK KOFI TRENČÍN

Oddiel vzpierania VK KOFI vznikol registráciou žiadosti zo dňa 23.11.2007 na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky. Oddiel bol zaregistrovaný ako Občianske združenie. Zakladateľom a konateľom oddielu je Mgr. Milan Kováč. Hlavnou nápĺňou oddielu je podpora a rozvoj vzpierania v meste Trenčín a jeho blízskom okolí.
 V rokoch 2008 a 2009 sa jeho činnosť sústredila najmä na
kategóriu mladších žiakov a prípravku. V týchto kategóriach sa oddilu darilo, dokonca v roku 2008 poriadal oddiel Krajskú súťaž mladších žiakov za účasti oddielov TJ Dukla Trenčín , Luke Trenčín, Považan Nové Mesto nad Váhom a Sokol Moravské  Lieskové. V roku 2009 sa úspešne rozbehla súťaž Základných škôl trenčianskeho kraja v tejto vekovej kategórii a rozšírila sa o deti z prípraviek, teda ročníky 2001 až 2OO4. Kategéria prípravky sa premierovo predstavila na Vianočnom turnaji organizovanom oddielom  VK KOFI v decembri 2010. Ako sa oddielu darí  si môžete pozrieť v sekciách "Súťaže" za príslušný rok.
V prípade záujmu o vzpieranie, nábor nových členov prebieha neustále vo všetkých kategóriách. Prihlásiť sa môžete na mailovej adrese: vkkofi@gmail.com alebo na telefónom čísle 0903 820 981.